דף הבית סקירות וטיפים תנאי שימוש שאלות גולשים מדריך למשתמש שיטת החישוב אודות צור קשר תיקי השקעות
 

קטגוריות

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

  שם מלא
  
  טלפון
  
   טלפון נייד
  
    דואר אלקטרוני
  
   הודעה
  
 
Subscribe in a reader


Add to Google
 
     תיקי השקעות בהתאמה אישית   

INBEST  מציע:
תיקי השקעות בהתאמה אישית

בניה של תיק ההשקעות והתאמתו למטרות החיסכון באמצעות השקעה פסיבית (קרנות סל) או באמצעות ניהול אקטיבי מלא


האפשרות הפשוטה ביותר והזולה ביותר היא לנהל תיק השקעות פסיבי בעצמכם.
אנו מציעים שירות ייחודי להרכבת תיקי השקעות פסיביים.


לתיאור מלא של תיקי INBEST הקליקו כאן


לבדיקת ביצועים של תיקי INBEST הקליקו כאן


חוסכים שיש להם
קרן השתלמות או קופת גמל בניהול עצמי (IRA) יכולים גם הם להיעזר בשירות זה.


השירות מוצע במחיר אטרקטיבי ומאפשר לנהל תיק השקעות מקצועי בעלות מינימלית. יש לקרוא את תנאי השירות שבתחתית הדף. התשלום נעשה באמצעות פייפל - ניתן לשלם בכרטיס אשראי או מחשבון הפייפל שלכם.
יש לקרוא את תנאי השירות שבתחתית הדף.
אנו מציעים 5 הרכבים של תיקי השקעות :

יש לבחור את התיק הרצוי

מדוע צריך לנהל תיק פסיבי?

תיק פסיבי זקוק לתחזוקה שוטפת על מנת לשמור על המבנה הרצוי לנו. מבנה התיק משקף את אסטרטגיית ההשקעה שבחרנו, אולם במהלך הזמן חלים שינויים במבנה זה. ניקח למשל משקיע שמחזיק בתיק שמורכב מ- 60% אג"ח ומ- 40% מניות. נניח שבמהלך השנה עולות המניות בתיק ב- 50% ואילו האג"ח נשאר ללא שינוי. אם ערך התיק היה שווה בתחילת התקופה 100 ש"ח, שכולל 60 ש"ח אג"ח ו- 40 ש"ח מניות, בסוף התקופה ערכו יהיה 120 ש"ח שכולל 60 ש"ח אג"ח (ללא שינוי) ו- 60 ש"ח מניות (עליה של 50%). לפיכך בסוף אותה שנה ימצא המשקיע את עצמו עם תיק שמכיל 50% מניות ו- 50% אג"ח. על מנת לפתור בעיה זו יש צורך לבצע איזון מחדש של תיק ההשקעות, כלומר להחזיר את התיק בסוף כל תקופה למבנה המקורי שלו. בדוגמה שלהלן על המשקיע שלנו למכור מניות בשיעור של 10% מהתיק (ובשווי של 12 ש"ח) ולקנות בתמורה שיקבל אג"ח. כתוצאה מכך שווי המניות ירד ל- 48 ש"ח (שהם 40% משווי התיק) ושווי האג"ח יעלה ל- 72 ש"ח (שהם 60% משווי התיק). לאיזון מחדש יש יתרון נוסף מכיוון שהוא מאלץ אותנו למכור את ני"ע שמחירם עלה ולקנות במקומם ני"ע שמחירם ירד.

הניהול של תיק פסיבי מתבטא במעקב שוטף על התיק,ואיזון תקופתי של התיק בין היתר באמצעות  השקעה חוזרת של תשלומי הריבית והדיבידנדים.


מה מיוחד בתיקי INBEST?
תיקי ההשקעות של INBEST מהווים אלטרנטיבה  ייחודית לגישה המקובלת לניהול השקעות. עשרות מחקרים שנערכו בארבעים השנים האחרונות, מראים באופן חד משמעי שניהול השקעות אקטיבי איננו מצליח להכות את השוק לאורך זמן. למרות זאת, כמעט כל מוצרי ההשקעה שמוצעים לציבור החוסכים בישראל מבוססים על ניהול השקעות אקטיבי.

תיקי ההשקעות של INBEST מציעים אלטרנטיבה לגישה זו , שמתבססת על הקצאת נכסים באמצעות מכשירי השקעה פסיביים (תעודות סל וקרנות סל זרות – ETF), כאשר הרכבי התיקים מוצגים באתר בשקיפות מלאה, וידועים ללקוחות מראש.

התיקים בנויים על פי מספר עקרונות שנגזרים מהמחקר הכלכלי המודרני:

  • אסטרטגיית ההשקעה נקבעת מראש וידועה ללקוח, אין ניסיון לתזמן את השוק או לאתר הזדמנויות השקעה.

  • שימוש בתעודות סל וקרנות סל זרות (ETF) על מנת ליצור פיזור רחב.

  • הקטנת הסיכון באמצעות בחירת מדדים עם מתאם נמוך ביניהם.

  • שקלול אלטרנטיבי (SMART BETA) בשילוב עם הטיית ערך שמתבטאים בשיטת השקלול של התיק ובקריטריונים לבחירת מדדי המניות שנכללים בתיקים. המחקר האמפירי, והתובנות של הכלכלה ההתנהגותית, מצביעים על כך שבטווח הארוך שקלול אלטרנטיבי (SMART BETA) שמבוסס על הטיית ערך יכול להביא לתשואה עודפת.

  • הימנעות מ"קופסאות שחורות" (כגון: אסטרטגיות גידור) ומאפיקי השקעה ספקולטיביים שאינם מניבים למשקיעים תשואה מעבר לעלייה צפויה במחיר (לדוגמה: מתכות, סחורות וכיוב').

השימוש בתיקי ההשקעות הוא בכפוף לתנאים שמפורטים להלן: 

תיקי ההשקעות מוצעים למשתמש "כפי שהם" AS IS, ומיועדים לשימוש אישי של המשתמש בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אלתרטרייד בע"מ אינה נושאת באחריות להתאמת תיקי ההשקעות לצורכי המשתמש.
אלתרטרייד בע"מ עושה הכל כדי שהנתונים שבתיקי ההשקעות יהיו נכונים ומדויקים ככל שניתן, אולם איננה יכולה להיות אחראית על נכונותם ואיננה נושאת באחריות לטעויות או שגיאות שעשויות להיות בנתונים.
בכל סתירה או אי-התאמה בין הנתונם שבתיקי ההשקעות, לבין המידע כפי שהינו מופיע בפרסומים רשמיים או מקוריים בכתב, רק החומר המופיע בפרסומים הרשמיים או המקוריים בכתב כאמור, ייחשב לנכון. 
המשתמש בלבד ישא באחריות לאופן בו הינו עושה שימוש בתיקי ההשקעות.
אלתרטרייד בע"מ לא תישא באחריות לכל נזק שיגרם למשתמש או לכל צד אחר שהוא, כתוצאה ישירה או עקיפה משימוש בתיקי ההשקעות.
אלתרטרייד בע"מ מדגישה בפני המשתמש כי לפעילות בנכסים פיננסים נדרשת מומחיות ומקצועיות מיוחדת. תיקי ההשקעות והמידע שבהם אינם מהווים חוות דעת, המלצה, הצעה לרכישה, אחזקה או מכירה של נכסים פיננסים כלשהם. אין תיקי ההשקעות ו/או המידע שבהם מהווים ייעוץ להשקעה והם אינם באים להחליף שיקול דעת עצמאי של משתמש ומתן ייעוץ מקצועי, לרבות ייעוץ על ידי יועץ השקעות מוסמך, בהתחשב בצרכי המשתמש. כל משתמש הפועל על פי המידע באתר, לרבות תיקי ההשקעות, ישא באחריות לתוצאות פעולותיו בלבד. אין בנתונים ובמידע שבתיקי ההשקעות משום מתן ייעוץ בדבר כדאיות ההשקעה בנושא מסוים.
רוצים לקבל את הסקירות והטיפים של INBEST באופן קבוע? השאירו פרטים וכנסו לרשימת התפוצה שלנו.

יש לכם שאלות? רוצים הבהרות לגבי נושא מסוים? כתבו לנו.

אנו עושים מאמץ להביא לכם סקירות וטיפים מקצועיים שיביאו לכם תועלת. עם כל זאת הסקירות והטיפים אינם מהווים המלצה להשקעה וכפופים לתנאי השימוש באתר INBEST.INBEST מציע

 
 
Copyright © 2007 Inbest